Центр Анни Київської став переможцем конкурсу УКФ

Центр Анни Київської став одним із переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів, що були проведені Українським культурним фондом (УКФ) у 2018 році. Співфінансування від УКФ буде направлене на розбудову Центру. В цьому році Центру Анни Київської виповнилось 5 років. У зв’язку з сучасними реаліями, ми вирішили переглянути нашу роль у культурній дипломатії України та розробити нову стратегію розвитку. Ми прагнемо привернути увагу європейців до місця України в історії та культурі Європи. Перетворити Україну з учасника чи об’єкту європейського і світового діалогу у його організатора та модератора. В рамках проекту, у жовтні-листопаді 2018 року, ми плануємо реалізувати наступні завдання:

  • Розробка стратегії розвитку Центру;
  • Створення нового бренду та його філософії;
  • Розробка нового пакету інформаційних матеріалів Центру;
  • Розробка 3-D мультимедіа про Анну Київську для популяризації цієї видатної постаті серед широкого загалу;
  • Розробка та промоцію туристичного маршруту містом Санліс, «Слідами Анни Київської»;
  • Налагодження ширших партнерств у Франції.
За результатами конкурсів культурно-мистецьких проектів, що були проведені Українським культурним фондом у 2018 році, фінансування отримають 298 проектів-переможців, серед них 15 проектів міжнародного партнерства. Загальна сума, на яку Фонд підтримає проекти у 2018 році становитиме 148 млн. 771 тис. 817 грн. 59 коп.
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Більше інформації тут.