Владика Борис Ґудзяк та засновники запрошують на Другий благодійний вечір «Анна Київська. Нове Тисячоліття»

Центр Анни Київської – його патрон владика Борис Ґудзяк та група друзів і засновників – запрошує взяти участь у Другому Благодійному Вечорі «Анна Київська. Нове Тисячоліття» та долучитися до побудови і підтримки потужного проекту культурної та світоглядної української дипломатії в Європі та у світі.

 

Благодійний вечір – це чудова можливість спілкування у колі друзів Центру Анни Київської, що об’єднує українських і міжнародних дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, політиків, експертів, представників українських Церков.

Святкову і радісну атмосферу зустрічі, цікаве і невимушене спілкування забезпечать чарівні ведучі вечора — Вікторія Делленжер та Сергій Притула.

 

Спікерами вечора стануть Борис Ґудзяк духовний лідер мільйонів вірян, людина великого серця та щирої душі, Митрополит-Архієпископ Української католицької архієпархії Філадельфії у США, громадський діяч, науковець у галузі церковної історії, автор багатьох наукових праць і статей, президент Українського Католицького Університету, президент міжнародної наглядової ради Центру Анни Київської. Оксана Забужко знана й улюблена мільйонами українців письменниця, книги якої стали в нашій країні культовими, а також поетеса, філософ, літературознавець, публіцист, науковець, перекладач, впливовий суспільний діяч і велика патріотка України. Її твори перекладено багатьма мовами.
На Другому благодійному вечорі виступить унікальний український оркестр New Era Orchestra на чолі з неперевершеною Тетяною Калініченко. New Era Orchestra – постійний учасник головних культурних подій в Україні і за кордоном. Місія оркестру має спільну з Центром мету - зробити Україну частиною Європи, зокрема в музичному аспекті. Ця місія відображена в успішній співпраці New Era Orchestra з багатьма всесвітньо відомими солістами та в активній промоції найкращих українських солістів Нової генерації за кордоном. https://youtu.be/B6oflGBzq-Q
Минулого року, за допомогою наших друзів та партнерів, ми довели, що спільними зусиллями українці здатні відновлювати та будувати власну історію. Разом з княжною Анною Ярославною, королевою Франції, ми поставили свій підпис в історії, зібравши 5,5 млн грн на реконструкцію Центру та розвиток його програм. Ми разом вболіваємо за успіх України у Європі й сподіваємося, що діяльність Центру Анни Київської, який є професійним майданчиком для формування діалогу і реалізації культурних, мистецьких, наукових та просвітницьких проектів, допоможе багатьом українцям по-новому відкрити для себе власну історію, та доведе європейцям необхідність вести діалог з Україною на рівних.

Цього року ми бажаємо розпочати наступну віху розвитку. Запрошуємо Вас познайомитися чи поглибити своє знайомство з Центром, його засновниками і партнерами.

Вечір відбудеться 25 червня 2019 року з 18.00 до 22.00 у заповіднику «Софія Київська». Благодійна пожертва на участь у заході: 10 000 грн. Дрес-код: Black-Tie або Вишиванка. Для додаткової інформації, просимо звертатися: +380(66)9017969, annedekyiv@gmail.com Чекаємо на Вас!