Запрошуємо на Другий благодійний вечір «Анна Київська. Нове Тисячоліття» у Києві

Центр Анни Київської – його патрон владика Борис Ґудзяк та група друзів і засновників –  запрошує взяти участь у Другому Благодійному Вечорі «Анна Київська. Нове Тисячоліття» та долучитися до побудови і підтримки потужного проекту культурної та світоглядної української дипломатії в Європі та у світі.

Центр Анни Київської - це професійний майданчик формування діалогу та реалізації культурних, мистецьких, наукових та просвітницьких проектів, стипендійних програм. Його метою є спонукати європейців, і серед них українців, переосмислювати європейську ідентичність та її трансформацію в ХХ столітті. Це українська платформа, місією якої є не просто ставати учасником європейської та глобальної дискусії, а, радше, її ініціатором і модератором.

Діяльність центру не прив’язана до місця, а відкрита до широкої міжнародної співпраці, хоча місцем його творення і народження є містечко Санліс під Парижем, де в ХІ столітті жила і правила французька королева Анна Київська, донька Ярослава Мудрого. Саме там вона заснувала абатство святого Вінкентія, яке зараз функціонує як ліцей. 2013 року група українських підприємців зібрала кошти та допомогла придбати приміщення церкви XVIII століття, у якій розпочали діяльність Центр Анни Київської та парафія святих князів Бориса і Гліба Української Греко-Католицької Церкви. Протягом п’ять років Центр проводив концерти, мистецькі виставки, конференції. Традиційними стали Дні Анни Ярославни в травні, що збирають сотні людей з різних країн та континентів і поминання жертв Голодомору і Майдану в листопаді.

Опираючись на міцний фундамент тисячолітньої присутності постаті Анни Київської, що симболізує той факт що і Україна Русь була співзасновницею Європи, українці XX століття через Центр Анни Київської  будуватимуть діалог з Європою і світом.

 Запрошуємо Вас приєднатися до кола благодійників та меценатів, відвідавши Другий Благодійний Вечір «Анна Київська. Нове Тисячоліття». Перший такий захід, який відбувся в червні 2018 року, дозволив зібрати 5 мільйонів 500 тисяч гривень на облашування приміщень Центру та розвиток його програм.

Захід, який Центр організовує у партнерстві з фондом «Повір у себе», відбудеться 25 червня 2019 року в заповіднику "Софія Київська" за адресою вул. Володимирська 24, місто Київ