Борису Ґудзяку вручено Національний орден Почесного Леґіону Франції

7 травня 2015 року владиці Борису Ґудзяку, єпарху Паризькому УГКЦ, вручено Національний орден Почесного Леґіону Французької Республіки. Орден присуджено французьким президентом Франсуа Оландом відповідно до рапорту, який подав прем’єр-міністром Франції. Для цивільної (невійськової) особи цей орден є найвищим визнанням заслуг перед Францією. Орден має три ступені: кавалер, офіцер, командор. Владика Борис став кавалером цього ордену, девіз якого: «Честь і Вітчизна»

Церемонія відбулася у Люксембурзькому Палаці – резиденції Сенату,  котрий є Верхньою палатою  Парламенту Французької республіки. Церемонією провадив Ален Ремі, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні, котрий спеціально для цього прибув із Києва до Парижа. Він високо оцінив діяльність владики Бориса не лише як екзарха та, згодом, єпарха українців Франції, але і його діяльність на посту ректора, а згодом – президента Українського Католицького Університету.

Владика Борис Ґудзяк висловив вдячність найвищому керівництву Франції за таку несподівану увагу до його особи. У своїй промові єпископ Паризький УГКЦ високо оцінив гасло «Свобода. Рівність. Братерство», на якому ґрунтується сучасна французька держава, та які глибоко проникли у сучасну французьку суспільну свідомість. Однак, владика звернув також увагу і на постать Ісуса Христа та його принцип «бути останнім», зауваживши, що українська присутність у Франції може значно докластися в плані оживлення віри, відновлення втраченого та збагачення новим, що визначив своїм пріоритетом на посту єпарха Паризького.

У заході взяв участь Надзвичайний і Повноважний посол України у Франції п. Олег Шамшур, французькі сенатори та політики, представники українських громадських організацій французької столиці, а також французьких-організацій – друзів України. З боку Української Греко-Католицької Церкви у заході взяли участь Блаженніший Святослав – Патріарх Києво-Галицький, єпископ Гліб Лончина – єпарх Лондонський, єпископ Василь Тучапець, екзарх Харківський, прот. Валерій Сиротюк, вікарій Боковинський, о. Михайло Романюк, протосинкел Паризької єпархії, та численні священики з Франції, Німеччини, Бельгії та ін. країн Західної Європи. Чисельно була представлена Римська Католицька Церква Франції. З боку Російської Православної Церкви Константинопольського Патріархату був присутній владика Йов Ґетча, митрополит Паризький, а Українську Православну Церкву Константинопольського Патріархату представляв о. Іван Радевич, парох Парижу.