Проект L’ADN de l’UKRAINE: l’art du design graphique par Narbout

Ми щасливі представити проєкт «L’ADN de l’UKRAINE : l’art du design graphique par Narbout», який розпочався 16 серпня та тривав до кінця жовтня 2021 року, присвячений українському митцю Георгію Нарбуту (1886-1920).

«Нарбут синтезував сотні джерел у єдину візуальну форму, що сприяла національному пробудженню, і то не лише в його часи, а й у наступні десятиліття. Те, що його здобутки перетривали дві світові війни й тоталітарний режим, тільки підтверджує їхню цінність. Нині вже нове покоління українських мистців і дизайнерів розробляє бренд для пострадянської, постмайданної України», – пише Мирослава Мудрак, авторка монографії «Творчий світ Георгія Нарбута і творення українського бренду», яку буду представлено французьким поціновувачам графічного дизайну восени видавництвом Родовід.

Проєкт складається з трьох частин:  - Виставки постерів сучасних графічних дизайнерів, натхненних творчістю Нарбута, в Парижі, Бордо та Санлісі. - Презентації монографії «Творчий світ Георгія Нарбута і творення українського бренду» Мирослави Мудрак. - Презентації фільму «Брендарі» Надії Парфан.

Проєкт «L’ADN de l’UKRAINE: l’art du design graphique par Narbout» організовано видавництвом Родовід у партнерстві з Центром Анни Київської та за підтримки Українського культурного фонду, Посольства України у Франції та Українського культурного центру у Франції.