Зустрічі та конференції

З початку 2020 року Центр працює над новим проектом – «Європейські зустрічі Анни Київської». Проект матиме дві площини – віртуальну та фізичну. У зв’язку зі світовою пандемією, яка ускладнила можливість проведення фізичних зустрічей, Центр розпочав низку відеозустрічей з культурними та громадськими діячами, які ви можете переглянути на нашому YouTube.

У 2021 році планується великий Форум «Європейські зустрічі Анни Київської» у Франції, який об’єднає політиків, бізнесменів, громадських, культурних та духовних діячів з України, Франції, інших країн Європи та наших американських та канадських партнерів.

З 2013 року Центр створює мережу друзів України серед людей, які в центр своєї діяльності ставлять європейські та загальнолюдські цінності, які розуміють, що культурний діалог займає важливе місце у спілкуванні людей різних національностей, задля порозуміння всіх європейців між собою.

У 2017 році Центр Анни Київської провів акцію Україна – Європа SoftPower. Це була зустріч із українським драматургом і режисером Владом Троїцьким та французькою письменницею і галеристкою Орелі Шофер-Івар.

У 2018 році в Парижі Центр організував концерт проекту «Поліфонія» у партнерстві з Музеєм Гончара та програмою Європейського Союзу Креативна Європа.

В 2019 році відбулася перша резиденція європейських лідерів думок: істориків, митців і філософів, серед яких були – польський філософ Кшиштоф Чижевський, український письменник Ярослав Грицак, український митець Володир Кауфман і польський митець Ярек Першко.