День пам’яті вшанування Голодомору

Щороку центр долучається до Днів вшанування жертв пам’яті Голодомору та відзначення Євромайдану та пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Голодомор – це штучний голод, організований диктатурою Сталіна проти українського народу, який призвів до смертей мільйону людей. Голодомор, який позбавив життя мільйони людей, зруйнував родини і стер з лиця землі цілі села – це не просто трагедія, це токсична травма українського народу.

Євромайдан або ж Революція Гідності боротьба українських громадян за свої права була наймасштабнішою подією в новітній історії України і логічним продовженням обстоювання прав людини та громадянина, яка відбулася восени 2013-взимку 2014 та охопила всю Україну.

Ці дві події в історії українського народу мали велике значення у процесі формування української нації. Пам’ятати та вшановувати загиблих, які стали натхненням та поштовхом для українців бути сильнішими та боротися за своє права та гідність – наш обов’язок.

У Центрі Анни Київської громада українців щороку проводить молебень за загиблих та вшановує їх сміливість та силу перед викликами долі.