Культурні події та виставки

Центр, як своєрідний український острівець у Франції, регулярно проводить різноманітні виставки, присвячені популяризації української культури.

Тому у стінах центру регулярно відбуваються виставки фотографій та витворів мистецтва. Ми ставимо за ціль підкреслювати унікальність та автентичність української моди та стилю, музики та поезії. Наша команда створює сучасні експозиції, які демонструють усе різноманіття української культури: від вишиванок до робіт митців останніх десятиліть.

За роки роботи ми можемо пишатися тим, що у будівлі центру показували свої роботи такі видатні митці сучасності як французький фотохудожник українського походження Юрій Білак, відома дизайнерка одягу Оксана Караванська.

Більш того у центрі громада та гості отримали можливість почути музичні твори під керівництвом диригента Кирила Карабиця та зустрітися із драматургом і режисером Владом Троїцьким

Серед книг, які презентувалися у центрі, були перша книга про Анну Київську відомого історика Філіпа Делорма, а також франкомовна версія книги “Казимир Малевич. Київський період 1928-1930”. Остання відбувалася у рамках співпраці центру з українським видавництвом “Родовід”. Також у Центрі можна знайти такі книги, як: “Теура. Софія Яблонська”, “Українське мистецтво: від доби бронзи до сьогодні”, монографічне мистецьке видання «Гуцульська вишивка», англомовка книга “UKRAINIAN ARTISTS IN PARIS. 1900-1939”, презентація якої відбулася підчас виставки “Українські митці та Паризька школа” у травні 2017 року.