У Києві пройшов Перший благодійний вечір «Анна Київська. Нове Тисячоліття»

Понад 200 представників бізнесу та шанувальників культури відвідали Перший благодійний вечір «Анна Київська. Нове тисячоліття». Завдяки їх щедрості та відкритості сердець Культурному Центру Анни Київської вдалось зібрати 5,5 млн грн на проведення реставраційних робіт.

Я хочу, щоб ми всі мали за честь цю нагоду, яку дає нам Бог – бути учасниками Благодійного вечору. Ми не будемо жалкувати про нашу участь, тому що зможемо сказати нашим онукам, що я був на Першому Благодійному вечорі, я пам’ятав Сенцова, я пам’ятав інших фронтовиків. Сьогодні найбільший виклик України – надія і довіра. Культурний Центр Анни Київської буде центром зближення і опору тих мільйонів українців, які живуть поза межами України.

– сказав Владика Борис Ґудзяк після спільної молитви на Благодійному вечері.

Кожен з учасників Благодійного вечору зміг долучитись до побудови потужного осередку української культури та дипломатії у центрі Європи.

Я переконана, що сьогодні культурна дипломатія – це питання національної безпеки. Адже ми маємо захищати свою історію, свою культуру і боротися за своє європейське майбутнє

– зазначила Марина Порошенко, член Почесного комітету Благодійного вечору.

Колись в далекому ХІ столітті королева Анна залишила свій підпис в історії. Вона робила добрі й величні справи – опікувалась культурою, освітою, духовним розвитком. На щастя, зразок її підпису зберігся до наших днів – і ми бережемо його з великою гордістю і шаною як свідчення внеску України в розвиток Європи.

Під час Благодійного вечору гості також мали нагоду поставити на спеціальному стенді свій підпис, який відтепер засвідчуватиме їх внесок у посилення культурної присутності України за кордоном.

Ми впевненні, що завдяки Першому благодійному вечору «Анна Київська. Нове тисячоліття» ми стали на крок ближче до нашої цілі – створення потужного форпосту української культурної дипломатії у Франції. До зустрічі через рік!

Попередні події