Співпраця з молоддю

З моменту початку роботи, Центр активно співпрацює з Українським Католицьким Університетом. Саме завдяки цьому Університету українські бізнесмени допомогли зібрати кошти на придбання будівлі Центру в Санлісі. Дякуючи такій співпраці, багато українців з усього світу дізналися про проекти Центру. Кожного року відбуваються зустрічі з політиками, людьми бізнесу, освіти та науки, які активно підтримують ідеії Центру Анни Київської. Центр сприяє вивченню французької мови в Українському Католицькому Університі і має в планах запрошувати студентів та викладачів університету до участі в програмах та проектах Центру.

З моменту створення Української Академії Лідерства в 2015 році Центр Анни Київської щорічно допомагає організовувати французьку частину програми європейського освітнього туру для Академії у Францому Сенаті, Парламенті , французький вищих освітніх закладах та штаб-квартирі ЮНЕСКО. За роки партнерства з УАЛ Центр співпрацював з осередками з Києва, Львова, Харкова та Полтави. У 2020 році, в часи пандемії, Центр розпочав активну співпрацю з маріупольським осередком УАЛ за допомогою відеоконференцій. Наше партнерство перетворилося на декілька місячну співпрацю зі студентами, підчас якої студенти провели дослідження, ціль якого була запропонувати конкретні проекти як представити Україну французам через соціальні медіа та відеоконтент.

Ліцей святого Венсана є освітнім закладом, що знаходиться у Санлісі, де навчається понад 800 студентів. Центр залучає студентів до участі у своїх програмах, пов’язаних зокрема з історією Анни Київської, а також у міжнароних обмінах між Ліцеєм святого Венсана та їхньою школою-партнером у Києві. Щороку французькі студенти відвідують Киів, а українські – приїжджають до Франції.

На прикладі Ліцею святого Венсана Центр планує також долучати до своїх проектів студентів інших навчальних закладів Франції аби популяризувати історію французько-українських зв’язків, які тривають з часів 11 століття. Національний інститут східних мов і цивілізацій в Парижі, INALCO, який є єдиним закладом, що пропонує вивчення української мови, літератури та цивілізації, залучається Центром до співпраці у рамках програми комунікацій з молоддю. Нині INALCO є одним з провідних вишів, які займаються дослідженням і вивченням східних мов.